top of page

Matematikte temele iniyoruz...

Eğer 9. 10. ve 11. sınıfta matematikte işlem yaparken zorlandıysanız bu program tam size göre

Programın Önemi

Ağustos ayı neden matematik

Pandemiden önce böyle bir gereklilik yoktu. Ancak şuan 9. 10. 11. sınıfta olan öğrenciler pandemi döneminde matematiğin bazı kritik konularını kaçırdı. Bu sebeple lisedeki konuyu anlasa bile işlemlerde hep takılıyorlar.

İşte bu sorunu çözmeden üniversite sınavında başarılı olmak zor. Eksiği bu yaz kapatmalıyız, çünkü okul zamanı yeni konuları görürken buna zaman kalmayacak

2

Beceriksizlik mi, tecrübesizlik mi

Şuan 9. 10. 11. sınıfta olan öğrenciler ile görüştüğümüzde, bazıları matematiği beceremediğini düşünüyor. Ancak tespitlerimize göre matematiği yapabiliyorlar, ama temelde önemli eksiklikleri var. Doğru bilgi ile tecrübe kazanarak bu sorunu aşacaklarını farkettik. Bu kursa katılmak bu sebeple önemli.

3

AĞUSTOS PROGRAMI NASIL OLACAK

Sevgili öğrenciler,

Günde sadece 3 saatinizi bize ayırmanızı istiyoruz. Günün geri kalanında yine yaz aktivitelerinizi yapabilirsiniz. Oyun oynayabilirsiniz, dizi izleyebilirsiniz, arkadaşlarınızla gezebilirsiniz...

 

Kurs hafta içi 5 gün olacak ve 3 hafta sürecek. Hafta sonu tatil olacağı için yaz tatilinizin sadece küçük bir bölümünde kendinize büyük fayda sağlayacak çok önemli bir ders engelini ortadan kaldıracaksınız.

 

İki farklı saat aralığından birinde geleceksiniz. Düzeyinize göre, bizim belirleyeceğimiz bir sınıfa gireceksiniz. Saat 10.00 ile 13.00 arasında veya saat 12.00 ile 15.00 arasında kursta olacaksınız.

 

Okul döneminde kendinizdeki değişimi gördüğünüzde, kendinize olan güveniniz artacak. Artık temeliniz zayıf olmayacak. Sadece matematikte değil, işlem gerektiren fizik, kimya gibi derslerde de başarınız artacak.

 

Bu kursun sonunda artık işlem yapmak sizin için basit bir ayrıntı olacak.

4

KÜÇÜK FEDAKARLIKLAR BÜYÜK BAŞARILAR GETİRİR

Gençler, eğer üniversite hayatınızı nitelikli güzel bir okulda yaşamak istiyorsanız matematiğin aritmetik kısmını bir şekilde halletmeniz gerekecek. Şimdi tam zamanı. Bu fırsatı kaçırmayın.

bottom of page