top of page

Bizimle Başarıya Doğru Adım Atın !

Uzman Yaklaşım Kursu 2010 yılından bu yana Anadolu lisesi ve Fen Lisesi öğrencilerinin sınav süreçlerine etkin şekilde destek vermektedir.  Kurucuları Öğretmen olup hedefi, geliştirdiği verimli  çalışma sistemini öğrencilere uygulamaktır.

Günümüz eğitim sisteminde bilgiye ulaşmak oldukça kolaydır. Hem dijital ortam hem de yardımcı ders kitaplarının çeşitliliği yeterlidir. Ancak gençlere bu kaynakları etkin ve verimli şekilde kullanmaları için rehberler gerekmektedir. İşte biz Uzman Yaklaşım olarak bu noktada devreye giriyoruz. Gençlerimize ihtiyaç duydukları çalışma planlarını uygulamalarında gün gün, hafta hafta destek oluyoruz. Sistemli ve doğru çalışınca başarı da arkasından gelmektedir.

Tembel öğrenci yoktur. Çalışma alışkanlığı henüz edinmemiş öğrenci vardır ve doğru çalışan her öğrenci başarılı olabilir anlayışından yola çıkarak öğrencilerimizin çalışma biçimleri üzerinde doğru sistemler geliştirmeye çalıştık. Yılların verdiği deneyim ile oluşturduğumuz verimli çalışma sistemini uyguluyoruz.

Kurumumuz uzman kadrosuyla her geçen yıl başarıyı ve sistemli çalışmayı hedefleyen bilinçli öğrencilerin tercihi olmuştur.

Yüzde yüz başarı yakalamak en büyük amacımızdır.bu.jpeg
Vizyonumuz

Kişisel yeteneklerinin farkında, sorumluluk bilincini kavramış, tercih ettiği alanlar için gerekli olan tüm çalışma disiplinine sahip  olan öğrencilerimize rehberlik etmektir.

Başarı İçin Olması Gerekenler ;
  • Başarının olmazsa olmazı olan disiplinden ödün vermemek

  • Öğrencinin zayıf ve güçlü yönlerine hakim, öğrencileri yakından takip eden deneyimli ve birikimli bir eğitim kadrosuyla zamanı planlamak

  • Bol soru çözümü ve kaynak çeşitliliğine önem vermek

  • Her hafta yapılan sınavlarla öğrencinin bulunduğu durumu tespit ederek öğrencinin kendi durumunu kavramasına imkan tanımak

  • Öğrenciye verilen değer ve destek ile aile sıcaklığında, sınavın psikolojik olumsuzluklarını en aza indirgemek

  • Öğrencinin daha verimli ve daha dikkatli ders çalışmasını sağlamak için, tablet,cep telefonu vb. elektronik aletlerin toplanması

bottom of page